Budapeszt - Danubius Grand Margitsziget

Jedno z fascynujących miejsc w Budapeszcie to Wyspa Małgorzaty, na której znajdują się dwa znane na całym świecie komfortowe hotele Danubius Grand Margitsziget i Danubius Health Spa Resort. Położone nad brzegiem Dunaju w urokliwym parku z ponad stuletnimi drzewami i ogrodami: japońskim, angielskim, francuskim. W pobliżu hotelu na wyspie znajduje się kąpielisko termalne czynne latem oraz przystanek autobusowy łączący wyspę z sercem Budapesztu.
Oba hotele posiadają pokoje z klimatyzacją, wszystkie wyposażone w TV SAT, minibar, szlafrok, suszarka, telefon, ekspres do kawy i herbaty, sejf, łazienkę, podłączenie do internetu (dodatkowo płatne). Hotele połączone są ogrzewanym tunelem. Posiadają wspólne centrum leczniczo-wypoczynkowe oraz kompleks wellness, w skład którego wchodzą: kryte i odkryte baseny, basen z przygodą, jakuzzi, łaźnia termalna, ćwiczenia lecznicze, kąpielisko termalne 27-33st. C, sauna, łaźnia parowa, kabina aromatyczna, centrum odnowy biologicznej, centrum terapii Kneippa, grota solna, cardio centrum, klinika laserowa oka, klinika aromatyczna. Danubius Premiere Fitness: 400m2 centrum fitness, 35 stanowisk ćwiczeń, 2pokoje tlenowe. Taras słoneczny, solarium, infra sauna. Salon piękności, chirurgia kosmetyczna. Przed hotelem bezpłatny parking.

DANUBIUS GRAND HOTEL **** Classic

Hotel zbudowany w 1873 r., 164 pokoje w stylu klasycznym. Do dyspozycji gości restauracja Platan z tarasem, śniadanie 07:00-10:00 i kolacja 18:00-22:00 (oba posiłki w formie bufetu), room service, pralnia i pralnia chemiczna, sklep z pamiątkami, agencja turystyczna, usługi consierge, transfer, wypożyczalnia samochodów, WiFi, parking, garaż w sąsiednim hotelu Danubius Health Spa Resort.

Pokój STANDARD ok. 15 m2 bez balkonu

Pokój DELUX ok. 24 m 2, duży balkon

Apartament DELUX/Suite Delux ok. 47 m 2, duży pokój wypoczynkowy, sypialnia i toaleta.

 

CENNIK ZA POKÓJ W EURO - ROK 2018

Rodzaj zakwaterowania
Pokój 1-os. Standard HB
Pokój 2-os. Standard HB
Dostawka 0-5,99 lat HB
Dostawka 6-11,99 lat HB
Dostawka pow. 12 lat HB

 

Cena zawiera:
  • Śniadania i kolacje - bufet;
  • Korzytanie bez ograniczeń z hotelowego Wellness;
Dodatkowo płatne:
  • Taksa klimatyczna ok. 0.00 €/osobę/dzień (pow. 18 lat);
  • Ubezpieczenie KL i NW Europejskie 3.00 zł/osoba/dzień;
  • internet;
  • Doplata do obiadu 19 EUR/os/obiad, dzieci 11 EUR/obiad;
  • Parking 9 Euro/dobę.;
Uwagi dodatkowe:
  • Dopłata do Sylwestra 150€/osoba. ;